Okuryazar / Kitaplar / Statesman isimli kitabı görüntülemektesiniz.
3 kişi beğendi
2 kişi okudu
0 kişi inceledi ve yorumladı
0 kişi alıntıladı ve paylaştı
Hakkında

Statesman

Statesman - Platon Pdf e-kitap oku / indir


Platon'un ünlü kitabı Devlet Adamı, Okur Yazar Derneği tarafından yayımlandı. Benjamin Jowett tarafından tercüme edilmiştir.

Okur Yazar Derneği Yayınları olarak bilim, kültür, sanat ve düşünce konularında klasik ve çağdaş kitaplar yayınlıyoruz. Bu bağlamda, hem Platon'a hem de Benjamin Jowett'e bir saygı ve anma olarak, Jowett tarafından tercüme edilen Platon'un Devlet Adamı'nı ve onun Platon'un Devlet Adamı üzerine yaptığı giriş ve incelemeyi ayrı kitaplar olarak yayınlamaya karar verdik. Bu nedenle, Platon'un kitabından önce Jowett'in Giriş ve Analizini okumayı tercih edebilirsiniz.

Umarız bu, dünyanın her yerindeki felsefe ve siyaset bilimi okurlarının ve öğrencilerinin kültürel ve akademik yaşamına mütevazı bir katkı olur.


IN ENGLISH:


Statesman by Plato Pdf ebook read / download


Statesman, Plato's well-known book, is published by Okur Yazar Association. It was translated by Benjamin Jowett.

As Okur Yazar Associaton Publications we publish classical and contemporary books on science, culture, arts and thought. In this respect, as a respect and remomial for both Plato and Benjamin Jowett, we have decided to publish Plato’s Statesman translated by Jowett and his introduction and analysis on Plato’s Statesman as separate books. Hence, you might prefer reading Jowett’s Introduction and Analysis before Plato’s book.

We hope, this would be a humble contribution to the cultural and academic life of readers and students of philosophy and political science all over the world.

Konu: E-kitap oku, E-kitap indir, Pdf kitap oku, Pdf kitap indir Pdf ebook read, download Devlet adamı, Statesman, Plato, Platon

Kitap Yorumları

Şu yazılar da ilginizi çekebilir